KONST / Litografier / Färglitografi 14886133
nr 1488 6133
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Fågel. Signerad, färglitografi, numrerad 279/280. Bildmått: 40x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:09:51
4/9 19:56:55
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth